Obraz1

Ostrzegamy!

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu ostrzega, że pracownicy WFOŚiGW w Poznaniu nie realizują wizyt w domach potencjalnych Beneficjentów i nie namawiają do podpisywania pośrednictw i składania wniosków! 

Serdecznie prosimy o wzmożoną ostrożność jeśli ktoś pojawia się w Państwa domach i podaje się za pracownika Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu lub za pracowników Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie!

Kontrole inwestycji w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” realizowane są tylko i wyłącznie po uprzednim kontakcie z Beneficjentem i po umówieniu dogodnego terminu dla obu stron.

Uwaga na nierzetelnych wykonawców!

Jeśli jesteś wnioskodawcą lub beneficjentem dotacji z programu „Czyste Powietrze”, to bądź czujny i rozważny w wyborze dostawcy i firmy instalacyjnej zajmującej się wymianą źródła ciepła. Szczególnie uważaj na tych, którzy pukają do Twoich drzwi i oferują coś „za darmo”. Niestety, zdarzają się na rynku usług nieuczciwi wykonawcy, którzy oferują usługi i produkty niskiej jakości oraz zawyżają ceny.