IV edycja wojewódzkiego konkursu plastycznego 2023 r. pt. „Z rodziną najlepiej - edycja IV”!

Przedłużenie terminu nadsyłania zgłoszeń dot. IV edycji wojewódzkiego konkursu plastycznego 2023 r. pt. „Z rodziną najlepiej - edycja IV”!

Wojewoda Wielkopolski, Michał Zieliński wraz z Przewodniczącą Rady Rodziny, Anetą Niestrawską, zapraszają dzieci i młodzież z wielkopolskich szkół podstawowych do wzięcia udziału w IV edycji konkursu plastycznego pn. „Z rodziną najlepiej - edycja IV”.

Przedmiotem konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży z wielkopolskich szkół podstawowych. Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie z klas 1-3 i uczniowie z klas 4-8.

Konkurs ma na celu rozwijanie umiejętności plastycznych, rozwijanie wyobraźni u dzieci i młodzieży, kształcenie poczucia estetyki, umożliwienie wyrażenia ekspresji i emocji oraz docenienie kreatywności i pomysłowości uczniów z wielkopolskich szkół.

PRZEDŁUŻENIE TERMINU NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ

Prace konkursowe wraz z wymaganymi załącznikami proszę przesyłać wyłącznie na adres skrzynki e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(link wysyła e-mail) w terminie do 15 września 2023 r.

Szczegółowe informacje o konkursie zawarte są w Regulaminie Konkursu w załączniku.

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi we wrześniu 2023 r., a zwycięzcy zostaną uhonorowani atrakcyjnymi nagrodami.

Regulamin Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego 2023r. Z rodziną najlepiej-przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń

konkurs plakat