Od kilku miesięcy w Gminnym Centrum Kultury w Koźminku prowadzone są zajęcia dla osób zainteresowanych malarstwem. Również, a być może przede wszystkim dla osób dorosłych, które dotychczas nie miały czasu, nie miały odwagi, nie było im po drodze, uważały, że to nie dla nich, a teraz uznali, że to właśnie dla nich, którzy chcą poczuć się artystą, którzy chcą spędzić czas poza domem w dość wesołym towarzystwie. :-)
Zajęcia prowadzi Katarzyna Maniewska, wykładowca WPA UAM w Kaliszu oraz szefowa i opiekunka galerii sztuki mieszczącej się w hallu gmachu uczelni. Osoba, która zna wszystkie tajniki i która gotowa jest podzielić się nimi. A zatem warto. Nigdy wcześniej nie było czegoś takiego, a teraz jest. ;-)
Koszt zajęć do 150 złotych na miesiąc (płatny z góry u prowadzącej), a w tej cenie są wszystkie materiały potrzebne do zajęć: od papieru, przez pędzle, aż po wszelkiego rodzaju farby. Od uczestników wymaga się chęci i odrobiny wytrwałości. :-)
Zajęcia odbywają raz na dwa tygodnie i trwają 3 godziny (dorośli), 2,5 godziny (dzieci).
Najbliższe spotkanie dla dorosłych odbędzie się w poniedziałek w godzinach 17.00-20.00, a dla młodszej głupy - we wtorek w godzinach 17.00-19.30.
zajplast1

zajplast2

zajplast3

zajplast4

zajplast5

Serdecznie zapraszamy. Warto.
Tomasz Potemkowski