Dzisiaj jest czwartek, 25 kwietnia 2019r. Imienieny Marka i Jarosława
XXI Koźminecki Wyścig Kolarski MTB o Puchar Wójta Gminy Koźminek

XXI Koźminecki Wyścig Kolarski MTB o Puchar Wójta Gminy Koźminek

W miniona sobotę  23 marca 2019 roku w Koźminku przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się XXI Koźminecki Wyścig Kolarski MTB o Puchar Wójta Gminy Koźminek w ramach projektu „Szukamy Następców Olimpijczyków”. Organizatorem tego wyjątkowego wydarzenia był Uczniowski Klub Sportowy „Koźminianka”. Impreza ta ściągnęła do naszej małej miejscowości kolarzy z całej Wielkopolski. Rywalizacje kolarzy odbyły się na różnych długościach tras usytuowanych w lasku Brzezinka. Zawody odbywały się w kategoriach: chłopcy rocznik 2010 i młodsi, dziewczęta rocznik 2010 i młodsze, chłopcy rocznik 2009, dziewczęta rocznik 2009, żak i żaczka, młodzik i młodziczka, juniorka młodsza i junior młodszy. Na tegorocznym wyścigu, swoją obecnością zaszczycili nas Przewodniczący rady Gminy Koźminek Pan Włodzimierz Karasiński, Prezes Banku Ziemi Kaliskiej Pan Grzegorz Poniatowski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Koźminku Pani Iwona Chojnacka – Adamus. Nad bezpieczeństwem i porządkiem wyścigu czuwali członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej Krzyżówki – Młyniska na czele z Panem Prezesem Krzysztofem Zynerem.

Wyniki w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

Kategoria  dziewczęta  rocznik 2010 i młodsze

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.        20130401       Zasępa Natalia                         Przedszkole Salezjanek Ostrów             

2.        20110423        Figiel Aleksandra                      UKS Koźminianka

Kategoria  chłopcy  rocznik 2010 i młodsze

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.        20101014         Gomółka Filip                         SP Biskupice Zabaryczne          

2.        20120519         Kasprzak Igor                           Ostrów Wlkp. 

3.         20100113        Marecki Dawid                       UKS Koźminianka

4.         20100523        Janiak Jakub                           SP Biskupice Zabaryczne          

5.         20111117        Zdyb Kacper                           UKS Koźminianka

6.         20110501        Pytliński Alan                         UKS Koźminianka

Kategoria  dziewczęta  rocznik 2009

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20090221        Tułacz Maja                            UKS Koźminianka

2.         20090501        Kwieciak Ada                          UKS Zefir Wola Droszewska

3.         20091014        Kobylska Karina                      UKS Victoria Kotlin

4.         20090213        Sobczak Julia                          SP Biadki

5.         20090818        Krymarys Monika                   UKS Koźminianka

6.         20091026        Tomczak Maja                        UKS Koźminianka

Kategoria  chłopcy  rocznik 2009

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20090326        Trawnik Filip                           UKS Koźminianka

2.         20090818        Juszczak Igor                           UKS Koźminianka

3.         20090527        Rzeźniczak Jakub                    UKS Koźminianka

4.         20090305        Lipiecki Bartosz                      UKS Zefir Wola Droszewska

5.         20090804        Oleśków Nikodem                  SP Biadki

6.         20090306        Kasprzak Wiktor                    UKS Koźminianka

Kategoria  żaczka

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20070628        Wierzbicka Ada                      UKS Mróz Jedynka Kórnik

2.         20070112        Kij Anna                                  UKS Zefir Wola Droszewska

3.         20071105        Nyczak Julia                            MLUKS Raszków

4.         20080425        Klimkiewicz Vanessa              UKS Koźminianka

5.         20080131        Komin Roksana                       SP Biskupice Zabaryczne

6.         20070622        Kuzera Dominika                    MLUKS Victoria Jarocin

Kategoria  żak

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20070613        Włodarski Marcin                  UKS Koźminianka

2.         20080817        Zasępa Marek                        SK KTK Kalisz

3.         20081002        Stysiak Adam                          UKS Zefir Wola Droszewska

4.         20070222        Szydisz Dominik                     UKS Koźminianka

5.         20070710        Smaga Adam                          SK KTK Kalisz

6.         20071114        Szkadun Maciej                      UKS Koźminianka

Kategoria  młodziczka

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20050310        Strzyż Marta                          UKS Zefir Wola Droszewska

2.         20060410        Smoliga Aleksandra                UKS Zefir Wola Droszewska

3.         20060318        Śosnicka Zuzanna                   AS Biadki

4.         20050203        Mikorska Roksana                  KLTC Konin

5.         20050817        Podmostka Wiktoria              UKS Stobrawa Kluczbork

6.         20060630        Czerwonka Oliwia                  MLUKS Victoria Jarocin

Kategoria  młodzik

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20050116        Kij Piotr                                   UKS Zefir Wola Droszewska   

2.         20050403        Kubica Maciej                         UKS Stobrawa Kluczbork

3.         20050620        Kasprzak Maciej                     UKS Koźminianka

4.         20060522        Gilicki Jakub                           UKS Zefir Wola Droszewska

5.         20051006        Markulak Jakub                      UKS Zefir Wola Droszewska

6.         20060617        Pera Marceli                           MLUKS Raszków

Kategoria  juniorka młodsza

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20040909        Krymarys Julia            UKS Koźminianka

Kategoria  junior młodszy

Lp.     kod UCI        Nazwisko i imię                  Klub/szkoła

1.         20030316        Chrystek Kacper                     UKS Koźminianka

2.         20040610        Juszczak Łukasz                      UKS Koźminianka

3.         20041008        Polowczyk Wiktor                  UKS Koźminianka

4.         20040523        Suski Kacper                           UKS Stobrawa Kluczbork

5.         20040826        Kobylański Bartosz                 UKS Stobrawa Kluczbork

6.         20040505        Matczak Marek                      UKS Zefir Wola Droszewska