Dzisiaj jest niedziela, 25 sierpnia 2019r. Imienieny Ludwika i Luizy
Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka w świetlicy Szkoły Podstawowej w Koźminku

Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka w świetlicy Szkoły Podstawowej w Koźminku

"Niech nam żyją wszystkie babcie i dziadkowie też".

Takimi słowami  12 lutego 2019r. w świetlicy Szkoły Podstawowej w Koźminku  rozpoczęła się walentynkowa akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyła się wspaniała uroczystość. Uczniowie przygotowali niezwykły i zabawny program artystyczny. Był on wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących.  W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie podziwiali swoje pociechy w różnych formach artystycznych.  Były to wzruszające wiersze, okolicznościowe piosenki, skecze i inscenizacje. Mogli również obejrzeć współczesną wersję "Rzepki" oraz "Czerwonego Kapturka".

Nasi artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wielką przyjemność sprawiły babciom i dziadkom laurki wręczone przez dzieci.

Po zakończeniu części artystycznej głos zabrała  pan dyrektor. Złożyła przybyłym gościom piękne i niezwykle wzruszające życzenia oraz podziękowała za liczne przybycie. Babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez troskliwych rodziców.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla seniorów,  pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Przygotowaniem uroczystości zajęły się panie: M. D. Józefiak,  G.  Siewieja,  B. Ukleja, K.Domagała, N.Tyczyńska, M.Broniecka.

 

 Opracowały: M. D. Józefiak

G. Siewieja