Dzisiaj jest niedziela, 23 września 2018r. Imienieny Tekli i Bogusława
MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

29 maja w Żerkowie rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski w Drużynowych Biegach Przełajowych Szkolnego Związku Sportowego.  W kat. chłopców urodzonych 2007 roku i młodsi wystartowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Moskurni, którzy prawo startu w finale wojewódzkim uzyskali po zwycięskich eliminacjach powiatowych. Wśród 53 startujących szkół SP w Moskurni zajęła 11 miejsce z wynikiem 457 punktów. Indywidualnie Kacper Białek był na 36 miejscu z czasem 4:18,24 (stracił 24 sekundy do zwycięzcy), Patryk Siwczak zajął  513 miejsce (4:28,35), Dominik Szydzisz był 79 (4:38,23), natomiast Szymon Pietrzak zajął 151 miejsce (5:01,99). W tej kat. wiekowej startowało 187 zawodników.

autor i foto: P. Olejnik

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Zespół Szkół w Kąkolewie Kąkolewo 715

2. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 Poznań 604

3. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Opalenica 592

4. Szkoła Podstawowa w Raszkowie Raszków 584

5. Szkoła Podstawowa nr 2 Piła Piła 572

6. SP3 Konin Konin 543

7. ZS nr 5 w jarocinie szkoła podstawowa nr 5 w jarocinie Jarocin 535

8. SP 7 Leszno im. Wojska Polskiego Leszno 534

9. Szkoła Podstawowa nr 1 Koło Koło 517

10. Szkoła Podstawowa Nr1 w Czarnkowie Czarnków 475

11. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła II w Moskurni Moskurnia 457

12. Szkoła Podstawowa Budzyń Budzyń 452

13. Szkoła Podstawowa nr 5 Gostyń Gostyń 441

14. Szkoła Podstawowa im. Ojca Św. Jana Pawła II w Gizałkach Gizałki 430

15. Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Dwujęzykowymi im. M. Krotoszyn 410

16. Szkoła Podstawowa nr 8 w Kaliszu Kalisz 407

17. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Skokach Skoki 402

18. SP nr 1 im.Polskich Olimpijczyków Grodzisk Wlkp. Grodzisk Wielkopolski 401

19. Zespół Szkolno-Przedszkolny Ślesin Ślesin 398

20. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wlkp. w Strzałkowie Strzałkowo 375

21. Szkoła Podstawowa nr 3 w Kępnie Kępno 373

22. Szkoła Podstawowa nr 3 Rawicz Rawicz 359

23. Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa Racot 331

24. SP 3 Wolsztyn Wolsztyn 310

25. SP 3 im.św. D. Savio Ostrzeszów 299

26. Szkoła Podstawowa Nr 51 Poznań Poznań 284

27. SSP nr 2 Września Września 270

28. Szkoła Podstawowa Nr 12 GNIEZNO Gniezno 170

29. Samorządowa Szkoła Podstawowa nr1 Września Września 350

30. Szkoła Podstawowa nr 2 Ostrów Wielkopolski Ostrów Wielkopolski 340

31. Zespół Szkolno-przedszkolny Chrustowo Oborniki 226

32. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Wieleniu Wieleń 195

33. Szkoła Podstawowa w Lądku Lądek 192

34. Zespół Szkolno Przedszkolny Oborniki 190

35. Szkoła Podstawowa nr 4 Pile Piła 188

36. SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im.Czarnego Legionu Gostyń 187

37. Szkoła Podstawowa Zagórów Zagórów 186

38. Szkoła Podstawowa nr 5 w Turku Turek 182

39. SP Piaski Piaski 181

40. Szkoła Podstawowa nr 6 im.Romualda Traugutta Konin 180

41. Szkoła Podstawowa w Koźminie Brudzew 176

42. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wolsztyn 172

43. Szkoła Podstawowa Siedlec Siedlec 162

44. SP Dobrzyca Dobrzyca 157

45. Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu Kalisz 151

46. Szkoła Podstawowa Dęby Szlacheckie Dęby Szlacheckie 149

47. Szkoła Podstawowa nr 4 Rawicz Rawicz 147

48. Szkoła Podstawowa nr 2 im Białych Górników w Kłodawie Kłodawa 131

49. Zespół Szkół w Świerczynie Osieczna 122

50. SP Bukówiec Górny Bukówiec Górny 116

51. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żychlinie Stare Miasto 114

53. SP Kamieniec Kamieniec 106

54. Szkoła Podstawowa w Jabłonnie Jabłonna 104