Dzisiaj jest piątek, 16 listopada 2018r. Imienieny Gertrudy i Edmunda
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KOLARSTWIE I INDYWIDUALNY WYŚCIG KOLARSKI

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KOLARSTWIE I INDYWIDUALNY WYŚCIG KOLARSKI

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA WIELKOPOLSKI W KOLARSTWIE

W dniu 10.05.2018 w Szacimiu odbyły się zawody o miano najlepszej szkoły kolarskiej w Wielkopolsce.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Koźminku zdobyła miano trzeciej szkoły w Wielkopolsce. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Krymarys, Maciej Kasprzak, Oliver Kałach, Patryk Owczarek.

Opiekunem drużyny jest Dawid Kupaj

 

 

INDYWIDUALNY WYŚCIG KOLARSKI

SZWACIN, 10.05.2018R.

UZYSKANE WYNIKI: DZIEWCZĘTA KLASA VII

MSC    Nr     Kod UCI      Nazwisko i imię            Klub__________________________

2      13     POL20040909  KRYMARYS JULIA             SP KOŹMINEK

UZYSKANE WYNIKI: CHŁOPCY KLASA VII

MSC    Nr     Kod UCI      Nazwisko i imię            Klub__________________________

2      15     POL20041008  POLOWCZYK WIKTOR           UKS KOŹMINIANKA

UZYSKANE WYNIKI: CHŁOPCY KLASA VI

MSC    Nr     Kod UCI      Nazwisko i imię            Klub__________________________

2      17     POL20050620  KASPRZAK MACIEJ            SP KOŹMINEK

6      16     POL20050914  KAŁACH OLIWIER             SP KOŹMINEK

UZYSKANE WYNIKI: CHŁOPCY KLASA V

MSC    Nr     Kod UCI      Nazwisko i imię            Klub__________________________

6      14     POL20060720  OWCZAREK PATRYK            SP KOŹMINEK

UZYSKANE WYNIKI: DZIEWCZĘTA KLASA III

MSC    Nr     Kod UCI      Nazwisko i imię            Klub__________________________

4      39     POL20080425  KLIMKIEWICZ VANESSA       UKS KOŹMINIANKA

UZYSKANE WYNIKI: DZIEWCZĘTA KLASA II

MSC    Nr     Kod UCI      Nazwisko i imię            Klub__________________________

1      38     POL20090221  TUŁACZ MAJA                UKS KOŻMINIANKA

3      12     POL20090819  KRYMARYS MONIKA            SP KOŹMINEK

UZYSKANE WYNIKI: CHŁOPCY KLASA I-II

MSC    Nr     Kod UCI      Nazwisko i imię            Klub__________________________

1      10     POL20090326  TRAWNIK FILIP              SP KOŹMINEK

2      11     POL20090306  KASPRZAK WIKTOR        SP KOŹMINEK