Od 1 września do 30 listopada trwa Powszechny Spis Rolny. Udział w nim jest obowiązkowy, a podstawową formą jest samospis internetowy. Jednak rolnicy nie mający takiej możliwości, mogą skorzystać ze specjalnie do tego celu przygotowanego punktu spisowego w urzędzie gminy.

Można również wybrać opcję „Spisz się przez telefon” i połączyć się z rachmistrzem w celu przeprowadzenia spisu przez telefon. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na stronie: https://spisrolny.gov.pl

Prosimy osoby, które jeszcze się nie spisały, a chcą się spisać przez Internet, o kontakt z Gminnym Biurem Spisowym w Koźminku pod numerem telefonu 62 76 37 085, lub 62 76 37 006 w celu umówienia się na samospis przy specjalnym punkcie spisowym.

Na dzień 30.10.2020 r. w Gminie Koźminek spisanych zostało 55,15% gospodarstw rolnych, co stanowi 498 na wszystkie 903 gospodarstwa. Poprzez wywiad bezpośredni rachmistrza terenowego (CAPI) spisanych zostało 52,23% gospodarstw, poprzez wywiad telefoniczny (CATI) spisanych zostało 27,6% gospodarstw, a poprzez samospis internetowy (CAWI) 20,17% gospodarstw.

Zachęcamy wszystkich rolników do nieodkładania spisu i spisania się już dziś. Spisowi Rolnemu towarzyszą liczne konkursy z nagrodami, z którymi warto się zapoznać. Informacje o nich są na bieżąco zamieszczane na stronie www.kozminek.pl, lub https://poznan.stat.gov.pl

 

Bez tytułu