bazarek1

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego przystąpił do realizacji ,,Wielkopolski e-bazarek”. W związku z tym rolnicy mają możliwość zamieszczenia bezpłatnych ogłoszeń sprzedażowych na wielkopolskim e-bazarku, po ówczesnym zarejestrowaniu się na stronie: https://www.wielkopolskiebazarek.pl/ .

Priorytetowymi beneficjentami w tym czasie są producenci truskawek, ze szczególnym naciskiem na tych, którzy proponują możliwości zakupu owoców „z krzaczka”. Ważne jest aby jak najwięcej rolników się zarejestrowało, ponieważ w czerwcu rusza ogólnopolska kampania promocyjna.

Wystawcami Wielkopolskiego e-bazarku mogą być: wielkopolscy rolnicy, producenci rolni, producenci i przetwórcy regionalnej i ekologicznej żywności, koła gospodyń wiejskich, twórcy rękodzieła ludowego, usługodawcy usług rolniczych, sprzedawcy maszyn i urządzeń rolniczych.

Konsumenci będą mieli możliwość zakupu takich produktów jak: warzywa i owoce, miód i produkty pszczele, napoje, oleje i oliwy, przetwory owocowo-warzywne, nabiał, ryby, mięso i wędliny, pieczywo i produkty zbożowe, produkty certyfikowane. Będą mieli również dostęp do wykazu usług, maszyn i urządzeń rolniczych, kwiatów i materiału szkółkarskiego, materiału siewnego i sadzeniaków, zwierząt hodowlanych.

Monika Wachowska

doradca

bazarek